Jesteś kosmetologiem? Zarejestruj się, aby mieć dostęp do całej oferty cenowej i dokonać zamówienia w sklepie. 

Zaloguj się

Renew w Polsce

Leaf new 2

Firma “RENEW-POLSKA” reprezentuje kosmeceutyki marki RENEW. W Polsce jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem, zgodnie z umową podpisaną z izraelskim laboratorium „O.S.A Cosmetics” – twórcą i producentem produktów markowych RENEW.

RENEW – to profesjonalna kosmeceutyka, która charakteryzuje się wysoką jakością i efektywnym działaniem. Coraz więcej kosmetyczek i kosmetologów na całym świecie wybierają właśnie produkty RENEW, ponieważ one mają wysoką jakość, są skuteczne i w atrakcyjnej cenie.

Laboratorium OSA COSMETICS stworzyło dla Państwa kosmetyki marki RENEW i już ponad 15 lat plasuje się w czołówce w branży kosmetycznej Izraela.

Kobieta z kosmetykiem

Laboratorium O.S.A. Cosmetics aktywnie współpracuje z czołowymi światowymi producentami składników naturalnych do produkcji kosmetyków. Wśród partnerów – takie firmy jak: Alban Muller International i Gattefose (Francja), Nikkol (Japonia), Pentapharm Ltd. (Szwajcaria), Lipotec (Hiszpania). Niektóre receptury Laboratorium OSA COSMETICS są opracowane razem ze specjalistami tych spółek. Sukces takich kosmetyków polega na doskonałym połączeniu teorii z praktyką.

Producent utrzymuje bliskie kontakty biznesowe z czołowymi praktykującymi kosmetologami i dermatologami Izraela i bierze pod uwagę ich opinie i propozycje przy tworzeniu nowych kosmetyków i opracowywaniu receptur. Aktywnie współpracuje z Wydziałem Chemicznym oraz Katedrą Biochemii na Uniwersytecie Bar-Ilan.

Nasze produkty nie są lekarstwem, nie próbujemy zastąpić dobrze znane i skuteczne środki terapeutyczne. Naszym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych, które są idealne dla osób mających zdrową skórę, a także dla osób cierpiących na różne choroby dermatologiczne (łojotok, trądzik, trądzik różowaty, zapalenie skóry, etc.).

Zanim polecić do używania kosmetyki RENEW (kremy, maseczki, peelingi, emulsje), producent przeprowadza rygorystyczne testy przez ekspertów niezależnych, oraz w niektórych przypadkach weryfikuje w dużych ośrodkach medycznych, takich jak Instytut Badań skóry w Tel Awiwie (The Institute For Skin Research, Ltd.). Preparaty kosmetyczne mogą być dostępne do użytku dopiero po określeniu rzeczywistych cech (wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej, zdolność do usuwania przebarwienia, kosmetyki hipoalergiczne, itd).

Kobieta z kosmetykami

W przedsiębiorstwie O.S.A Cosmetics Laboratory został wdrożony wielostopniowy system kontroli jakości produkcji. Tutaj dbają o to, żeby produkt kosmetyczny oprócz swojej skuteczności dawał poczucie estetycznej przyjemności i satysfakcji z jego nabycia i wykorzystania. Dlatego przywiązują dużą wagę do zewnętrznego wyglądu produktów kosmetycznych, aktywnie współpracują z czołowymi projektantami Izraela w dziedzinie opakowań.

Szczególną cechą wielu kosmetyków jest szybko widoczny efekt ich zastosowania. Składnikami aktywnymi kosmetyków RENEW są produkty biotechnologii nowoczesnej (kwas hialuronowy i kojowy) i dobrze znane i sprawdzone w ciągu wielu lat naturalne ekstrakty roślinne (ekstrakty z mydlnicy lekarskiej, rumianku, szałwii, hamamelisu, kasztanowca, etc.) i olejki naturalne (nagietek, geranium, drzewo herbaciane, migdały, lawenda, tymianek, orzechy laskowe, itd.).

Znaczna część kosmetyków może być stosowana wyłącznie przez wykwalifikowanych kosmetologów.

Przywiązujemy wielką wagę do szkolenia specjalistów, którzy dopiero zaczynają używać kosmetyków RENEW, udzielamy informacji i pomocy doradczej kosmetologom, którzy już używają naszych produktów kosmetycznych. Seminaria, warsztaty i kursy tematyczne pomogą kosmetologom poznać metody pracy z kosmetykami i profesjonalnie rozwiązać szereg problemów kosmetycznych.